Teeme tellimusel:

Istumisseinad ja TV-alused

Heledad, ebatavalised, originaalsed elutoad - kindlasti ei saa te neist mööda! Julge värvikombinatsioon köidab külaliste tähelepanu!


Köögid

Kogu tööpiirkond ühes reas - ruumi on minimaalselt! Minimalism, heledad värvid, palju õhku - kõik selleks, et suurendada keskendumisvõimet.


Esikud

Meie maja nägu on meie esik! Seadistab korteri kõigi tubade stiili, õige meeleolu ja meeleolu! Tumedad, heledad, neutraalsed ja heledad MDF-fassaadid näevad suurepäraselt välja kontrastse puidupõhise puitlaastplaadiga.


Vannitoamööbel

Vannitoa heledate ja õrnade kuni tumedate tahkete dekoratsioonidega laiendage ruumi! Ja toonides fassaadid näevad välja lakoonilised ja elegantsed.


Magamisruumi mööbel

Lõõgastuge või lõõgastuge huvitavat raamatut lugedes, pealegi võimalikult mugavaks? See magamistuba on teile! Mugav voodi, suur raamaturiiul, sahtlid, samuti palju õhku ja ruumi!


Lastetoamööbel

Mugavad diivanvoodid sahtlitega, riidekapp kõigeks vajalikuks - ja teie laps hooldab oma tuba hõlpsalt ja probleemideta korras ja puhtana! Veelgi enam, disain võtab ruumis minimaalselt ruumi, sobib väikeste alade jaoks.


Võtke meiega ühendust!

Tahad tellida - lihtsalt kirjuta või helista meile!

(+372)51 62 927 (+372)55 30 144 edumoobel1@gmail.com